Norėdami atjauninti odą, verta naudoti mezoterapiją be adatų. Veikiant elektros srovei, o kai kuriais atvejais ir ultragarsui, ląstelių membranos perduoda maistines medžiagas ir regeneracines medžiagas. Tai veiksmingas būdas aprūpinti odą kosmetikos preparatuose esančiomis medžiagomis, kurios negali taip giliai įsiskverbti į odą mechaninio tapšnojimo metu.

Kas yra mezoterapija be adatų?
Mezoterapija be adatų yra kosmetinė procedūra, kuria siekiama aprūpinti odą maistinėmis medžiagomis. Elektrinių impulsų dėka odos ląstelių membranos leidžia geriau prasiskverbti veikliosioms medžiagoms į giliuosius odos sluoksnius. Didelį mezoterapijos be adatų populiarumą lemia tai, kad ši procedūra yra neinvazinė, saugi ir neskausminga. Be to, tai galima atlikti namuose – jums reikia tik įsigyti specialų prietaisą. Mezoterapija be adatų taip pat yra alternatyva mezoterapijai su adatomis.

Mezoterapija be adatų ir su adatomis – pažinkite skirtumus
Mezoterapijos su adatomis ir be adatų tikslas yra aprūpinti odą aktyviais ingredientais. Adatų mezoterapijoje naudojamos nedidelės punkcijos. Tai yra mikro punkcijos, leidžiančios maistinėms medžiagoms patekti giliai į odą. Savo ruožtu mezoterapija be adatų yra pagrįsta aukšto dažnio srove. Mezoterapija be adatų gali būti derinama su ultragarsu, o tai papildomai padidina membranų pralaidumą, dėl to ampulėse esantys ingredientai dar geriau įsisavinami.

Žingsnis po žingsnio: mezoterapija be adatų
Norėdami gauti geriausius rezultatus, turėtumėte tą patį padaryti grožio salonuose ir namuose. Štai atskiri mezoterapijos be adatos etapai:

Pirmas žingsnis – odos paruošimas
Nepriklausomai nuo gydomos odos vietos, ji turi būti tinkamai paruošta. Paruošimas apima odos dezinfekavimą ir specialaus gelio užtepimą.

Antras žingsnis – procedūra
Paruošę odą, galite tęsti procedūrą. Prietaiso galvutė dedama ant pasirinktų veido ar kūno dalių. Jis automatiškai padalija procedūrą į keturias fazes, todėl medžiagos gali prasiskverbti į odą.

Trečias žingsnis – rekomendacijos po procedūros
Po procedūros laikykitės kosmetologės rekomendacijų ir naudokite tam tikram odos tipui skirtus kremus. Taip pat patartina naudoti apsauginius kremus (SPF 30).

Mezoterapija be adatų – procedūros poveikis
Populiariausios procedūros atliekamos veido odai, tačiau mezoterapija be adatų taip pat gali būti atliekama ant šlaunų, pilvo ir sėdmenų odos, po akimis, dekoltė ir ant vokų. Koks yra mezoterapijos be adatų poveikis? Priklausomai nuo srities, kurioje buvo atlikta procedūra, galima pastebėti:

-raukšlių sumažėjimą – ant odos esančios medžiagos daro raukšles akivaizdžiai mažesnes ir todėl mažiau matomas,
-dėmių ir spalvos pasikeitimą – mezoterapija be adatų taip pat tinka randams ir spuogų pažeidimams, pigmentacijai mažinti,
-pagerintą odos tonusą ir sumažintas strijas – oda tampa pastebimai elastingesnė ir stangresnė,
-odos drėkinimą– ampulėje, naudojamoje mezoterapijoje be adatų, gali būti, pavyzdžiui, hialurono rūgšties, kuri turi drėkinamųjų savybių,
-sveiką ir jauniau atrodančią odą – todėl viena iš mezoterapijos indikacijų yra suglebusi oda.
Poveikis pastebimas jau po pirmosios procedūros. Tačiau norint pasiekti optimalų rezultatą, rekomenduojama atlikti keletą procedūrų. Jų skaičius priklauso tik nuo odos būklės. Kosmetologas visada gali padėti nustatyti procedūrų skaičių.

Mezoterapija be adatų po akimis
Laikui bėgant oda praranda gebėjimą atsinaujinti – tada atsiranda ir raukšlių. Ypač dažnai jas galima pastebėti aplink akis. Kadangi mezoterapija be adatų puikiai tinka joms sumažinti, procedūra dažniausiai atliekama po akimis-tai yra profilaktika nuo raukšlių. Mezoterapija be adatų puikiai tinka tamsiems ratiliams po akimis. Paprastai procedūra trunka nuo 30 iki 50 minučių.

Jei norite savo grožio salone pasiūlyti mezoterapiją be adatų ir ieškote profesionalios įrangos, mes rekomeduojame jums rinktis Hebe kosmetologinį kombainą su 5 arba 7 colių ekranu, S arba H tipo dizaino arba HEBE didelį bokštą-kombainą, taip pat galite rinktis iš tokių prietaisų kaip BN-E3, Giovanni Classic ar BR-2015.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *