Gabbiano C019G plautuvė, juoda/auksas 148068

869,00

Prieš užsisakant prekę – rekomenduojame susisiekti su mumis el.paštu info@nonna.lt arba telefonu +37064709706, nes norimos prekės gali sandėlyje šiuo metu nebūti ir užsakymo gali tekti palaukti ilgiau. 

Išankstinis užsakymas

Elegantiškas kirpyklų plovimo įrenginys C019G su mechaniškai pakeliama pėdų atrama buvo sukurta kaip praktiška profesionalios kirpyklos įranga. Leidžia efektyviai atlikti pagrindines procedūras, tokias kaip plaukų plovimas, dažymas ir regeneravimas. Plaukų plovimo įrenginio dizainas suteikia interjerui savito stiliaus .

Tinkamas juodos spalvos keraminio praustuvo dubens gylis apsaugo nuo pernelyg didelio vandens nutekėjimo. Tai leidžia patogiai ir efektyviai atlikti platų paslaugų spektrą. Dubens mobilumas leidžia lengvai reguliuoti jo pasvirimo kampą pagal individualius poreikius. Dėl naudojamos medžiagos praustuvas yra patvarus, atsparus spalvos pakitimui ir įbrėžimams, be to, jį labai lengva valyti. Tinkamai profiliuota apykaklė suteikia optimalią atramą ir komfortą plaunant plaukus.

Naudojant svirtį, esančią dešinėje baldo pusėje, galima mechaniškai reguliuoti kojų atramą , o tai žymiai padidina procedūrų patogumą. Plovykloje yra čiaupas su maišytuvu, kuris užtikrina nuolatinį karšto ir šalto vandens priėjimą. Tai leidžia lengvai ir greitai reguliuoti temperatūrą pagal kliento pageidavimus. Speciali vieta dušo galvutei padėti palengvina darbą, o chromuotas kištukas su specialiu sieteliu leidžia kontroliuoti vandens srautą ir išlaikyti aukštas higienos normas salone. Vandens jungtis yra pagrindo viduje, o tai leidžia efektyviai paslėpti vamzdžius. Kėdė suformuota taip, kad užtikrintų komfortą atliekant įvairias procedūras. Funkcionalumo ir patogumų derinys daro darbą kirpykloje dar patogesnį.

Kontūrinė kėdė, užpildyta patvariomis putomis, užtikrina tinkamą juosmens atramą , taigi ir didelį naudojimo komfortą. Porankiai su aukso atspalvių elementais leidžia teisingai nustatyti kliento pečių padėtį . Malonus liesti juodos spalvos sintetinės odos užvalkalas užtikrina ilgalaikį patvarumą ir lengvą valymą . Elegantiška plaukų plovimo įrenginio išvaizda suteikia interjerui unikalios išraiškos. Aukso atspalvių kojos ir svirtis suteikia stabilumo ir subtiliai pabrėžia stilingą plaukų plovimo įrenginio charakterį. Į komplektą įeina visi juodų atspalvių jungiamosios detalės, įskaitant maišytuvą, dušiuką ir specialias žarnas, kurios suteikia visą įrankių rinkinį kirpėjo darbui.

Detalesni matmenys pateikti nuotraukoje.

*Prekės spalva gali nežymiai skirtis nuo jūsų ekrano individualių nustatymų

Brangūs klientai, atkreipkite dėmesį, kad vadovaujantis LR galiojančiais įstatymais, kurjeriai/vairuotojai neprivalo kelti/iškrauti prekių ar padėti nunešti prekes iki patalpos, kurių svoris viršija 30 kg. Prašome pasirūpinti, kad pristatymo metu šalia būtų žmogus, kuris padėtų Jums transportuoti prekes į Jums reikiamas patalpas.