Gabbiano Granada kirpyklos kėdė, auksas/juoda 146702

452,00

Prieš užsisakant prekę – rekomenduojame susisiekti su mumis el.paštu info@nonna.lt arba telefonu +37064709706, nes norimos prekės gali sandėlyje šiuo metu nebūti ir užsakymo gali tekti palaukti ilgiau. 

Išankstinis užsakymas

Kirpyklos kėdė Gabbiano Granda su hidrauliniu keltuvu yra praktiškas baldas, kuris taps kirpyklos puošmena . Klasikinės spalvos, įdomus dizainas ir dekoratyviniai aukso atspalvių elementai suteikia elegantišką išvaizdą. Aukštas funkcionalumas užtikrins komfortą tiek kirpėjams, tiek klientams.

Patvarus hidraulinis keltuvas leidžia reguliuoti sėdynės lygį 45-53 cm, net kai klientas sėdi ant kėdės. Tai garantuoja ergonomiškesnį darbą , nes galima laisvai reguliuoti aukštį pagal kliento ir kirpėjo ūgį. Profiliuotas atlošas, dekoruotas sagomis.

Tvirtas, apvalus pagrindas garantuoja stabilumą naudojimo metu. Dėl lygaus paviršiaus šį elementą lengva išlaikyti švarų. Plati sėdynė, užpildyta atitinkamo kietumo putomis, kuri yra patvari ir nesideformuoja, taip pat užtikrina aukštą naudojimo komfortą ir patogumą. Reikšmingas pliusas yra šiam modeliui skirta pėdų atrama.

Apmušalai pagaminti iš malonios liesti specifinės struktūros dirbtinės odos. Dėl tokios medžiagos naudojimo įranga yra atspari drėgmei, patvari ir lengvai valoma.

Detalesni matmenys pateikti nuotraukoje.

Brangūs klientai, atkreipkite dėmesį, kad vadovaujantis LR galiojančiais įstatymais, kurjeriai/vairuotojai neprivalo kelti/iškrauti prekių ar padėti nunešti prekes iki patalpos, kurių svoris viršija 30 kg. Prašome pasirūpinti, kad pristatymo metu šalia būtų žmogus, kuris padėtų Jums transportuoti prekes į Jums reikiamas patalpas.