Eclipse 2240 gultas, 3 varikliai, juodas 140765

1,722,00

Prieš užsisakant prekę – rekomenduojame susisiekti su mumis el.paštu info@nonna.lt arba telefonu +37064709706, nes norimos prekės gali sandėlyje šiuo metu nebūti ir užsakymo gali tekti palaukti ilgiau.

Išankstinis užsakymas

Eclipse serijos kosmetinės kėdės išsiskiria paprastu, šiuolaikišku dizainu. Gultas su praktiškomis funkcijomis, todėl puikiai tinka įvairioms procedūroms, atliekamoms profesionaliuose grožio salonuose, taip pat specializuotuose medicinos kabinetuose.

Minimalizmas ir funkcionalumas
Modernaus dizaino elektrinėje kosmetinėje kėdėje Eclipse yra 3 varikliai, kurie valdomi nuotolinio valdymo pulteliu ant laido ir rankiniu būdu reguliuojama kojų atrama. Lengvas reguliavimas leidžia sklandžiai nustatyti padėtį įvairioms procedūroms atlikti, o minimalistinė apdaila tiks beveik bet kokiame interjere.

Naudojimo paprastumas
Naudodami  nuotolinio valdymo pultą, galite be vargo reguliuoti kėdę 3 plokštumose – reguliuojamas aukštis, atlošas ir sėdynės pasvirimo kampas. Be to, prailgintas gultas pasiekia daugiau nei 2,3 metro ilgį, todėl jis puikiai tinka aukštesniems naudotojams. Dešinėje sėdynės pusėje yra specialus metalinis laikiklis nuotolinio valdymo pultui pakabinti. Tai palengvina jo saugojimą.

Praktiniai elementai
Galvos atrama yra ištraukiama, 180º kampu judantys porankiai palengvina sėdėjimą ant sėdynės ir suteikia patogų priėjimą asmeniui, kuris atlieka procedūrą. Taikomi sprendimai reikšmingai įtakoja naudojimo komfortą ir darbo ergonomiką.

Futuristinė išvaizda
Tvirtas pagrindas užtikrina stabilumą, gaminio ilgaamžiškumą ir darbo komfortą. Fotelis užpildytas putplasčiu ir padengtas malonia liesti, matine juodų atspalvių dirbtine oda. Dėl tokios medžiagos naudojimo įranga yra atspari drėgmei ir lengvai valoma. Dėl supaprastintos formos ir apdailos paprastumo gultas atrodo estetiškai ir tinka beveik bet kokiam interjerui.

Išsamūs kėdės matmenys pateikti nuotraukoje.

Duomenys:
Variklių skaičius: 3
Apmušalų medžiaga: sintetinė oda
Sėdynės užpildas: putplastis
Valdymas: nuotolinio valdymo pultas, rankinis
Garantija: 1 metai
Galia: 200W
Įtampa: 220-230V

Brangūs klientai, atkreipkite dėmesį, kad vadovaujantis LR galiojančiais įstatymais, kurjeriai/vairuotojai neprivalo kelti/iškrauti prekių ar padėti nunešti prekes iki patalpos, kurių svoris viršija 30 kg. Prašome pasirūpinti, kad pristatymo metu šalia būtų žmogus, kuris padėtų Jums transportuoti prekes į Jums reikiamas patalpas.