QS-OF211G meistro kėdė, juoda 148160

184,00

Prieš užsisakant prekę – rekomenduojame susisiekti su mumis el.paštu info@nonna.lt arba telefonu +37064709706, nes norimos prekės gali sandėlyje šiuo metu nebūti ir užsakymo gali tekti palaukti ilgiau. 

Išankstinis užsakymas

Stilinga kėdė QS-OF211G tiks bet kokiame interjere. Nesvarbu, ar tai profesionalus salonas, pavyzdžiui, grožio ar nagų salonas, biuro erdvė ar elegantiška priėmimo zona, ši kėdė pasižymi funkcionalumu ir estetiškumu. Be to, dėl savo dizaino jis taip pat tinka kasdieniam naudojimui namuose.

Veiksmingas dujinis keltuvas leidžia lengvai ir sklandžiai reguliuoti sėdynės aukštį tarp 51-60 cm. Tai leidžia baldą priderinti prie individualių poreikių ir paslaugų, užtikrinant aukštą naudojimo komfortą – tiek atliekant makiažą, formuojant antakius, tiek atliekant kitą veiklą. Pilnas sukimosi mechanizmas pagerina darbo efektyvumą ir komfortą. Metaliniai porankiai yra tinkamame aukštyje, todėl galima tinkamai išdėstyti pečius.

Malonūs liesti, sintetinės odos apmušalai suteikia baldams unikalumo. Dėl elegantiškos apdailos kėdė tikrai traukia akį. Aukso atspalvių rėmas suteikia elegancijos, puikiai derantis prie paprastų formų. Funkciniai ratukai suteikia didelį mobilumą, todėl dirbant lengviau perkelti kėdę ir judėti salone. Estetika, patogus naudojimas ir ergonomiškai profiliuotas atlošas leidžia kėdei patenkinti net išrankiausių naudotojų reikalavimus.

Prekės matmenys pateikti nuotraukoje.
Auksiniai elementai padengti laku. Dėl mechaninių dangos pažeidimų pretenzijos nepriimamos.