Color Angel easy stalas- planšetė plaukų dažymui

3,315,00

„Color Angel“ stalas leidžia tiksliai dirbti su išskėstais plaukais, sruogelė po sruogos aplink specialiai profiliuotą viršutinę dalį. Dėl šios priežasties galima stebėti visas sruogas vienu metu balinimo, dažymo ar ryškinimo metu ir pan. Tai XXI amžiaus įrankis, sukurtas kirpėjos kirpėjams. Priemonė menininkams, kuriems nepatinka iki šiol buvę apribojimai dirbant visomis laisvų rankų technikomis.

Speciali ir patentuota planšetės forma skirta maksimaliai padėti kirpėjams jų darbe ir palengvinti prieigą prie gilesnių mūsų klientės plaukų ir galvos dalių. Įmantriai profiliuotas viršus leidžia stilistui be kliūčių veikti per visą plaukų ilgį. Nuo šaknų iki pat galų. Paviršiaus profiliavimas užtikrina saugų darbą ir visišką atliekamų procedūrų kontrolę. Užtepus dažančią emulsiją, sruogos nesiliečia viena su kita. Taip išvengiama nepageidaujamo poveikio, pvz., dėmių ir pan.

Staliukas leidžia daryti daug įvairių spalvų derinių, vienu metu galima dažyti, paryškinti ir mišyti spalvas. Jūs visada valdysite visą savo sukurtą procesą.

EASY versija yra lengva, mobili konstrukcija, kurią galima sulankstyti ir išskleisti pagal poreikį, o tada padėti į vietą, kurioje atliekamas dažymas.

Produkto privalumai:
-konstrukcija ant ratų
-platus, tinkamai profiliuotas baltas stalviršis
-lenkiškas gaminys, atitinkantis europinius standartus
-100% originalus

Baldai gaminami pagal užsakymą, gamyba užtrunka apie 4-5 savaites + pristatymas maždaug 5-7 darbo dienos.

Konsultacijai susisiekti su mumis galite el.paštu info@nonna.lt arba telefonu +37064709706

Brangūs klientai, atkreipkite dėmesį, kad vadovaujantis LR galiojančiais įstatymais, kurjeriai/vairuotojai neprivalo kelti/iškrauti prekių ar padėti nunešti prekes iki patalpos, kurių svoris viršija 30 kg. Prašome pasirūpinti, kad pristatymo metu šalia būtų žmogus, kuris padėtų Jums transportuoti prekes į Jums reikiamas patalpas.