DEC45 Decovague ultragarsinė kavitacija

12,880,00

Išankstinis užsakymas

Šis prietaisas – tai tikslių tyrimų, susijusių su ultragarsinės kavitacijos principų taikymu medicinos-estetinėje srityje, rezultatas, kuris įrodė neabejotiną veiksmingumą mažinant celiulitą ir riebalinį slluoksnį.

Decovague – profesionali kavitacija estetinės medicinos centrams.
Decovague  yra elektromedicininis stimuliatorius žemu dažniu; išnaudodamas fizinį ultragarsinės kavitacijos reiškinį, jis sukelia laipsnišką riebalinių ląstelių irimą, taigi ir riebalinio audinio tūrio sumažėjimą. Išskirtinėje rankenoje sumontuotas technologiškai pažangus keitiklis, leidžiantis perduoti ultragarsą tiesiai į riebalinį audinį, todėl veiksmas yra greitas, neskausmingas ir visiškai neinvazinis.

Decovague paskirtis:

-Edematinis celiulitas
-Suglebęs celiulitas
-Kompaktiškas celiulitas
-Limfos drenažas
-Lokalizuotas nutukimas

Ultragarso technologija žemu dažniu (40-60 kHz) perduoda iš anksto nustatytą energijos kiekį tik į riebalinį audinį, neįtraukiant kitų audinių. Tokiu būdu ultragarso bangos susilieja sufokusuotoje zonoje ir koncentruojasi tam tikrame taške, kad nedelsiant suirtų adipocitai ir išsiskirtų riebalų rūgštys, kurios vėliau pašalinamos per limfos ir šlapimo grandines. Riebalinės ląstelės yra suardomos ultragarso poveikio adipocitų ląstelės sienelei, todėl pati sienelė suyra, dėl to riebalų rūgštys išsiskiria ir pašalinamos per limfos ir šlapimo grandines. Decovague yra puiki priemonė norint pakeisti kūno kontūrus, pagerinti odos apelsino žievelės aspektą, stimuliuoti periferinę kraujotaką ir skatinti užsistovėjusių skysčių nutekėjimą.

Privalumai:

-Lengva ir lengvai nešiojama įranga
-minimalūs erdvės reikalavimai
-8 iš anksto nustatytos programos
Pritaikomos programos

Maitinimas: 230v 50-60Hz
Matmenys: 30x26x36,5 cm
Grynasis svoris: 4,5 kg
Veikimas: nuolatinis ir impulsinis
Saugiklis: 2 saugikliai, tipas 500 mAT
Energijos sąnaudos: 40 vatų
Išėjimo dažnis: 40kHz

Kilmės šalis: Italija

Konsultacijai susisiekti su mumis galite el.paštu info@nonna.lt arba telefonu +37064709706