Y-300 Profesionalus podologijos darbo vietos rinkinys 148193

1,690,00

Prieš užsisakant prekę – rekomenduojame susisiekti su mumis el.paštu info@nonna.lt arba telefonu +37064709706, nes norimos prekės gali sandėlyje šiuo metu nebūti ir užsakymo gali tekti palaukti ilgiau. 

Išankstinis užsakymas

Ergonomiška darbo vieta yra raktas į patogią įvairių tikslių  procedūrų atlikimą. Dėmesys detalėms, universalumas ir funkcionalumas – tai savybės, išskiriančios šį podologijos rinkinį. Elementai, iš kurių jis sudarytas, leis dirbti labai efektyviai.

I komplėktą įeina:

• Podologijos blokas Y-300
• Freza su ištraukėju Exo Podo Line
• Elegante 6025 didinamoji lempa
• UV-C Blue sterilizatorius

Tvirtas podologijos vežimėlis Y-300 sukurtas palengvinti meistro darbą. Trijuose talpiuose stalčiuose tilps visi reikalingi priedai, įrankiai ir gaminiai. Reikšmingas privalumas yra ištraukiama lentyna , kurioje galite pastatyti podologo darbui būtinus prietaisus, tokius kaip sterilizatorius ar frezą. Tai taip pat bus puiki vieta indams ar ruošiniams, kuriuos verta nuolat turėti po ranka. Baldas yra su ratukais, kurie pagerina darbą ir jo perkėlimą. Laikiklis leidžia pritvirtinti lempą tiesiai prie stalviršio bet kurioje vietoje. Vežimėlis pagamintas iš patvarių medžiagų, lengvai valomas.

Exo Podo Line freza su įtraukėju yra puikus sprendimas, leidžiantis išlaikyti aukštas higienos normas darbo vietoje, kartu saugant paslaugas teikiančių žmonių ir klientų sveikatą. Frezos galvutė turi 50 W galią, todėl ji gali dirbti iki 30 000 apsisukimų per minutę greičiu, o tai leidžia efektyviai pašalinti keratinizuotą epidermį. Procedūrų metu galite laisvai reguliuoti greitį, galvos sukimosi kryptį ir įtraukėjo siurbimo galią. Skaitmeninis ekranas leidžia sekti filtro užpildymo lygį ir esamus įrenginio nustatymus. Aukštos kokybės gaminys puikiai tinka pedikiūrui ir specializuotoms podiatrinėms procedūroms.

Didinamoji lempa Elegante išdidina vaizdą 5 kartus, tuo pačiu užtikrinant puikų apšvietimą. Neatspindintis stiklas užtikrina didesnį komfortą darbo metu, sumažina galvos skausmo riziką atliekant paslaugas. Šalta šviesos spalva padidina koncentraciją. Didinamoji lempa puikiai tiks tiksliai diagnozuojant ir gydant odos audinius, labai palengvindama podologo darbą.

Lengvai naudojamas UV-C sterilizatorius Blue yra nedidelio dydžio sausai dezinfekcijai skirtas prietaisas, puikiai tinkantis kirpykloms ar grožio salonams. Proceso metu nenaudojami jokie cheminiai tirpalai. Ultravioletinė šviesa, kurios bangos ilgis 254 nm, krintanti tiesiai ant paviršiaus, efektyviai naikina vegetatyvines mikroorganizmų formas. Norint tinkamai paruošti instrumentus sterilizavimui, juos reikia nuplauti ir išdžiovinti, o sudėtingesnės struktūros – išardyti. Visiška dezinfekcija trunka 45 minutes.

Brangūs klientai, atkreipkite dėmesį, kad vadovaujantis LR galiojančiais įstatymais, kurjeriai/vairuotojai neprivalo kelti/iškrauti prekių ar padėti nunešti prekes iki patalpos, kurių svoris viršija 30 kg. Prašome pasirūpinti, kad pristatymo metu šalia būtų žmogus, kuris padėtų Jums transportuoti prekes į Jums reikiamas patalpas.