VISIŠKAS ATSIPALAIDAVIMAS

Dėl pažangių funkcijų, tokių kaip ergonomiškas atlošas ir pėdų atrama, unikalios formos naujoviškas dubuo ir galvos atrama su gelio pagalvėlėmis, jūsų klientai mėgausis išskirtiniu komfortu plaunant ir gydant plaukus. Siūlykite ne tik išskirtinę priežiūrą, bet ir atpalaiduojančią atmosferą.

ERGONOMIŠKA POZICIJA

VIDA plovimo įrenginio pėdų atrama buvo sukurta taip, kad prisitaikytų prie optimalios stuburo padėties. Jis suteikia maksimalią atramą stuburui ir kojoms, sumažina raumenų įtampą ir garantuoja komfortą net ir daug laiko reikalaujančios procedūros metu.

PRABANGUS DIZAINAS

Sujungiantis eleganciją ir funkcionalumą, mūsų VIDA plovimo įrenginys siūlo ne tik patogią priežiūrą, bet ir nepamirštamus estetinius potyrius. Išskirtinės detalės, kokybiškos medžiagos ir kruopšti apdaila sukuria nenugalimą efektą. Rinkitės didžiausią prabangą ir komfortą.

Ypatingai patogus plovimo įrenginys IŠSKIRTINEI PLAUKŲ PRIEŽIŪRAI


Nustebinkite savo klientus unikalios formos ir dydžio praustuvu bei galvos atrama su minkšta geline pagalvėle. Rinkitės vienu metu atloštą atlošą ir kojų atramą, kad stuburo padėtis būtų ergonomiška. Visa tai garantuos maksimalų komfortą net ir daug laiko reikalaujančių procedūrų metu.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *