Grožio salone labai svarbu laikytis higienos taisyklių. Priežastis paprasta – nesilaikant higienos, klientai rizikuoja užsikrėsti įvairiomis grybelinėmis, bakterinėmis, parazitinėmis ar virusinėmis ligomis. Kaip išlaikyti švarą ir sterilumą? Geriausias pasirinkimas – autoklavas. Kas tai yra, kaip jis veikia, kaip jį naudoti, ką jame galima sterilizuoti?


Kas yra autoklavas? Tai vienas svarbiausių prietaisų kiekviename grožio salone ir medicinos įstaigoje. Jei norite pasirūpinti maksimalia higiena savo darbo vietoje – vienintelis teisingas pasirinkimas yra autoklavas. Autoklavas naudojamas įrankiams ir medžiagoms sterilizuoti, t.y. jų sterilizavimui. Sterilizuojant autoklavu, nuo įrankių ir medžiagų paviršiaus galima pašalinti visų rūšių mikroorganizmus ir užtikrinti klientų saugumą įvairių procedūrų metu.

Autoklavų tipai
Kokių tipų autoklavus galite rasti rinkoje? Yra trijų tipų sterilizavimo prietaisai: B klasė (laikoma geriausia), S klasė ir N klasė. Žemiau rasite informaciją apie kiekvieną iš jų.

B klasės autoklavai – derinkite kompaktišką dydį su dideliu efektyvumu. Jais sėkmingai galima sterilizuoti įvairias priemones ir medžiagas – nuo ​​tekstilės iki kosmetikos.
N klasės autoklavai – kompaktiško dydžio, tinkami smulkesnių ir pagrindinių įrankių sterilizavimui. Į juos negalima dėti supakuotų daiktų ir tekstilės.
S klasės autoklavai – tai įrenginiai, kuriuose yra visa kita parduodama įranga, kuri negali būti priskirta B ir N klasėms.


Kaip veikia autoklavas?

Nežinote, kaip veikia autoklavas? Prietaisas turi keturis veikimo etapus – ištuštinimą, išlyginimą, sterilizavimą ir aušinimą, be to, reikia įpilti vandens. Sterilizacijos procesas prasideda nuo vidaus išvėdinimo (sukuriant vakuumą), o tada į vidų įleidžiant garus. Kitas žingsnis – kruopštus instrumentų sterilizavimas ir aušinimas. Ar jus domina temperatūra autoklave? Paprastai jis yra nuo 121 iki 134 laipsnių. Tokie karšti garai puikiai susidoroja su visų mikroorganizmų sunaikinimu.

Šiuolaikinis autoklavas veikia automatiškai – tereikia jį įjungti ir prietaisas už Jus pasirūpins kruopščia pasirinktų daiktų sterilizacija. Priklausomai nuo pasirinkto įrangos modelio, galite turėti įvairias programas, kurių dėka galėsite pritaikyti optimalius parametrus prie įrankių tipo, nesijaudindami dėl jų pažeidimų.

Kiek vandens reikia autoklavui? Rekomenduojama naudoti distiliuotą vandenį ir reguliariai jį keisti. Priežastis paprasta – naudojant vandenį tiesiai iš čiaupo, įrenginio viduje susidaro apnašos, kurias gana sudėtinga pašalinti. Be to, jei prietaiso nenaudosite ilgą laiką, nepamirškite ištuštinti vandens indo.

Autoklavas – ką jame galima sterilizuoti?
Jei savo salone turite autoklavą ir nežinote, ką jame galima sterilizuoti, mes pasiruošę padėti! Prietaisu galima sterilizuoti profesionalius instrumentus, naudojamus procedūrų metu, kurių metu plyšta žmogaus audiniai arba kyla pavojus audinių pažeidimui. Tačiau šie įrankiai turi būti pagaminti iš nerūdijančio plieno arba karščiui atsparios medžiagos. Pavyzdžiui, skalpeliai, žirklės, replės, dildės ar šepečiai. Taip pat verta atsiminti, kad dėl aukšto slėgio autoklave, į jį negalima dėti instrumentų su mediniais ir plastikiniais elementais. Autoklavuose dažniausiai galima rasti keletų programų pvz. medvilnės sterilizacija ar supakuotų ir nesupakuotų įrankių sterlizacija. Supakuotų įrankių sterilizavimui turi būti naudojami specialūs vokai, kurie būna įvairių dydžių arba galite naudoti sterilizavimo rankoves. Sterilizavimo rankovėms yra reikalingas sandarinimo aparatas. Sterilizavimo vokai dažniausiai jau turi išorinius indikatorius, bet esant poreikiui, atskirai galima įsigyti ir vidinius indikatorius.

Autoklavas ar sterilizatorius – ką pasirinkti? Svarstote, ką pasirinkti savo grožio salonui – autoklavą ar sterilizatorių? Pasirodo, tai vienas ir tas pats prietaisas, todėl šnekamojoje kalboje abu pavadinimai gali būti vartojami pakaitomis. Autoklavas yra modernus ir tuo pačiu efektyviausias slėginis garų sterilizatorius. Žinoma, rinkoje rasite ir kitų tipų sterilizatorių, pavyzdžiui, naudojančius sausą orą, dujas ar plazmą. Tačiau autoklavas laikomas geriausia grožio salonų įranga, be kurios negalite užtikrinti savo klientams bekompromisės higienos, švaros ir saugumo.

Kokį autoklavą rinktis? Rinkdamiesi autoklavą pirmiausia turėtumėte atsižvelgti į jo talpą. Grožio salonuose dažniausiai naudojami 8l ir 12l autoklavai. 8l autoklavai talpina apie 6 vokus, 12l autoklavai talpina apie 8 vokus, galima rinktis ir 3l autoklavus, kurie talpina 4-5 vokus taip pat turi trumpąją sterilizavimo programą, kuri trunka 15-20min. Didesniuose autoklavuose sterilizavimo laikas trunka mažiausiai 60min. Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį ar autoklave yra įmontuotas spausdintuvas. Dalis autoklavu neturi įmontuotų spausdintuvų, tad negali atspausdinti ataskaitos po sterilizacijos, tokiu atveju specialų spausdintuvą reikėtų įsigyti atskirai.

Norėdami atjauninti odą, verta naudoti mezoterapiją be adatų. Veikiant elektros srovei, o kai kuriais atvejais ir ultragarsui, ląstelių membranos perduoda maistines medžiagas ir regeneracines medžiagas. Tai veiksmingas būdas aprūpinti odą kosmetikos preparatuose esančiomis medžiagomis, kurios negali taip giliai įsiskverbti į odą mechaninio tapšnojimo metu.

Kas yra mezoterapija be adatų?
Mezoterapija be adatų yra kosmetinė procedūra, kuria siekiama aprūpinti odą maistinėmis medžiagomis. Elektrinių impulsų dėka odos ląstelių membranos leidžia geriau prasiskverbti veikliosioms medžiagoms į giliuosius odos sluoksnius. Didelį mezoterapijos be adatų populiarumą lemia tai, kad ši procedūra yra neinvazinė, saugi ir neskausminga. Be to, tai galima atlikti namuose – jums reikia tik įsigyti specialų prietaisą. Mezoterapija be adatų taip pat yra alternatyva mezoterapijai su adatomis.

Mezoterapija be adatų ir su adatomis – pažinkite skirtumus
Mezoterapijos su adatomis ir be adatų tikslas yra aprūpinti odą aktyviais ingredientais. Adatų mezoterapijoje naudojamos nedidelės punkcijos. Tai yra mikro punkcijos, leidžiančios maistinėms medžiagoms patekti giliai į odą. Savo ruožtu mezoterapija be adatų yra pagrįsta aukšto dažnio srove. Mezoterapija be adatų gali būti derinama su ultragarsu, o tai papildomai padidina membranų pralaidumą, dėl to ampulėse esantys ingredientai dar geriau įsisavinami.

Žingsnis po žingsnio: mezoterapija be adatų
Norėdami gauti geriausius rezultatus, turėtumėte tą patį padaryti grožio salonuose ir namuose. Štai atskiri mezoterapijos be adatos etapai:

Pirmas žingsnis – odos paruošimas
Nepriklausomai nuo gydomos odos vietos, ji turi būti tinkamai paruošta. Paruošimas apima odos dezinfekavimą ir specialaus gelio užtepimą.

Antras žingsnis – procedūra
Paruošę odą, galite tęsti procedūrą. Prietaiso galvutė dedama ant pasirinktų veido ar kūno dalių. Jis automatiškai padalija procedūrą į keturias fazes, todėl medžiagos gali prasiskverbti į odą.

Trečias žingsnis – rekomendacijos po procedūros
Po procedūros laikykitės kosmetologės rekomendacijų ir naudokite tam tikram odos tipui skirtus kremus. Taip pat patartina naudoti apsauginius kremus (SPF 30).

Mezoterapija be adatų – procedūros poveikis
Populiariausios procedūros atliekamos veido odai, tačiau mezoterapija be adatų taip pat gali būti atliekama ant šlaunų, pilvo ir sėdmenų odos, po akimis, dekoltė ir ant vokų. Koks yra mezoterapijos be adatų poveikis? Priklausomai nuo srities, kurioje buvo atlikta procedūra, galima pastebėti:

-raukšlių sumažėjimą – ant odos esančios medžiagos daro raukšles akivaizdžiai mažesnes ir todėl mažiau matomas,
-dėmių ir spalvos pasikeitimą – mezoterapija be adatų taip pat tinka randams ir spuogų pažeidimams, pigmentacijai mažinti,
-pagerintą odos tonusą ir sumažintas strijas – oda tampa pastebimai elastingesnė ir stangresnė,
-odos drėkinimą– ampulėje, naudojamoje mezoterapijoje be adatų, gali būti, pavyzdžiui, hialurono rūgšties, kuri turi drėkinamųjų savybių,
-sveiką ir jauniau atrodančią odą – todėl viena iš mezoterapijos indikacijų yra suglebusi oda.
Poveikis pastebimas jau po pirmosios procedūros. Tačiau norint pasiekti optimalų rezultatą, rekomenduojama atlikti keletą procedūrų. Jų skaičius priklauso tik nuo odos būklės. Kosmetologas visada gali padėti nustatyti procedūrų skaičių.

Mezoterapija be adatų po akimis
Laikui bėgant oda praranda gebėjimą atsinaujinti – tada atsiranda ir raukšlių. Ypač dažnai jas galima pastebėti aplink akis. Kadangi mezoterapija be adatų puikiai tinka joms sumažinti, procedūra dažniausiai atliekama po akimis-tai yra profilaktika nuo raukšlių. Mezoterapija be adatų puikiai tinka tamsiems ratiliams po akimis. Paprastai procedūra trunka nuo 30 iki 50 minučių.

Jei norite savo grožio salone pasiūlyti mezoterapiją be adatų ir ieškote profesionalios įrangos, mes rekomeduojame jums rinktis Hebe kosmetologinį kombainą su 5 arba 7 colių ekranu, S arba H tipo dizaino arba HEBE didelį bokštą-kombainą, taip pat galite rinktis iš tokių prietaisų kaip BN-E3, Giovanni Classic ar BR-2015.

Rūpintis oda reikia ne tik kasdien tepant maitinamuosius kremus, bet ir reguliariai valant. Tai yra vienas iš būdų kovoti su trūkumais, įskaitant spuogus, randus ir raukšles. Optimalių rezultatų galima pasiekti naudojant grožio salonų siūlomas procedūras. Populiariausios yra ultragarsinis pilingas ir mikrodermabrazija.


Ultragarsinis pilingas ir mikrodermabrazija – du odos valymo būdai
Grožio salonuose atliekamos įvairios procedūros, tačiau populiariausios yra odos valymo procedūros tarp jų ultragarsinis pilingas ir mikrodermabrazija. Nors ir ultragarsinis pilingas, ir mikrodermabrazija stiprina odos elastingumą, sumažina spalvos matomumą ir skatina odą gaminti kolageną, tai yra dvi skirtingos procedūros, skirtos skirtingiems odos tipams. Kurią pasirinkti? Turėtumėte žinoti ultragarsinio pilingo ir mikrodermabrazijos indikacijas bei kontraindikacijas. Taip pat jei žinosite kaip vyksta kiekviena procedūra, galėsite susitarti dėl šios procedūros, kurios dėka pastebėsite patenkinamus rezultatus po pirmojo apsilankymo.


Kas yra ultragarsinis pilingas ir kam jis rekomenduojamas?
Ultragarsinis pilingas yra procedūra, kurioje naudojamas fizinis reiškinys – kavitacija. Slėgio mažinimo įtakoje vyksta transformacija iš skystos fazės į dujų fazę. Kad įvyktų kavitacija, prieš procedūrą oda turi būti gerai sudrėkinta. Judant mentelei per odą, susidaro mikro burbuliukai, kurie sprogsta. Šio reiškinio poveikis yra negyvų odos ląstelių pašalinimas. Procedūra trunka nuo 30 iki 60 minučių. Prieš pradėdamas procedūra, kosmetologas turi paruošti odą. Norint gauti dar geresnį efektą, prieš ultragarsinį pilingą gali būti atliktas papildomas pilingas pvz. naudojant enzimus ir odos brinkinimas. Pati procedūra nėra skausminga, bet gali atsirasti odos paraudimas. Ultragarsinis pilingas dažniausiai atliekamas žmonėms, turintiems spuogų (paprastostųjų ir rožinės). Patenkinamų rezultatų pasiekia ir klientai, kurių pagrindinė problema yra riebalų perteklius ar inkštirai.

Kas yra mikrodermabrazijos procedūra ir kiek laiko ji trunka?
Mikrodermabrazija yra tokia pat populiari procedūra grožio salonuose kaip ir ultragarsinis pilingas. Šveitimui naudojamas antgalis, kuriame yra žiedas iš natūralaus ar dirbtinio deimanto. Prieš atlikdama procedūrą kosmetologė įvertina odos būklę, kad sureguliuotų vakuumo stiprumą ir parinktų tinkamą antgalį.

Kiek laiko trunka mikrodermabrazija? Maždaug 30 minučių, tai yra mažiau nei ultragarsinis pilingas. Taip yra dėl to, kad kosmetologė neprivalo specialiai paruošti odos – užtenka ją nuvalyti ir nuriebalinti.

Ultragarsinis pilingas ar mikrodermabrazija – panašumai
Ultragarsinis pilingas ir mikrodermabrazija yra odos valymo procedūros. Kiekviena procedūra teigiamai veikia odą – pašalinamos negyvos ląstelės, oda išlyginama ir stimuliuojami odos atstatymo procesai, o po procedūros naudojamos maistinės medžiagos bus geriau įsisavinamos. Ultragarsinis pilingas ir mikrodermabrazija yra veiksmingi kovojant su odos trūkumais, įskaitant senėjimo procesus. Jie taip pat puikiai tinka odai gaivinti po vasaros sezono. Svarbu tai, kad kiekviena iš šių procedūrų turėtų būti atliekama nuo rugsėjo iki balandžio, nes saulės spinduliai gali padidinti pigmentacijos riziką. Norint pasiekti ilgalaikį efektą, būtina sistemingai kartoti ir ultragarsinį pilingą, ir mikrodermabraziją.

Vienas prietaisas gali būti naudojamas ultragarsiniam pilignui, ir mikrodermabrazijai atlikti. Kosmetologai ir žmonės, norintys savarankiškai atlikti profesionalias procedūras namuose, dažniausiai perka vadinamuosius kosmetikos kombainus, t. Y. Prietaisus, kurie leidžia atlikti įvairias procedūras. Jei ieškote profesionalios įrangos savo grožio salonui, mes rekomeduojame jums rinktis Hebe kosmetologinį kombainą su 5 arba 7 colių ekranu, S arba H tipo dizaino arba BN-N90 įrenginius. Naudodamiesi vienu iš aukščiau paminėtų prietaisų, savo klientams pasiūlysite daugybę grožio procedūrų.

Šiuolaikinė kosmetologija žino daug būdų, kaip kovoti su raukšlėmis. Vienas iš neinvazinių metodų yra radijo dažnis. Odos atjauninimas naudojant radijo bangas (RF) yra nechirurginis odos pakėlimas. Naudodami tam tikro ilgio radijo bangas, taip pat galite atsikratyti celiulito. Patikrinkite, ką gausite sistemingai atlikdami radijo dažnio procedūras.

Kas yra RF radijo bangos?
Radijo bangos plačiai naudojamos telekomunikacijose, tačiau jos taip pat naudojamos kosmetologijoje, kur jos pirmiausia naudojamos kūno formavimui ir odos būklei gerinti. Radijo dažnis yra procedūra, pagrįsta radijo bangomis. Jie prasiskverbia į odą ir šildo audinius (iki maždaug 40–45 laipsnių C temperatūros). Kosmetologijoje naudojamos radijo bangos, kurių dažnis yra nuo 0,5 iki 0,7 MHz. Teisingai parinktos bangos yra saugios odai ir poodiniams audiniams. Norint išvengti galimų nudegimų, procedūros metu naudojami specialūs kremai ir apsauginiai preparatai.

RF bangos – taikymas
Radijo dažnis yra labai populiari procedūra kosmetologijoje, o RF bangos yra plačiai naudojamos. Jų dėka galite:

  • sumažinti tamsius ratilus po akimis,
  • formuoti veido ovalą, suteikti ,,liftingo” efektą,
  • stangrinti suglebusią odą ir sumažinti raukšles po akimis,
  • sumažinti celiulitą,
  • atlikti veido, kaklo ir skilimo kėlimo procedūrą.
    RF bangos taikomos įvairioms kūno vietoms – veidui, kaklui, dekolte, akių sričiai, pilvui, sėdmenims, rankoms ir šlaunims.

Radijo bangos kosmetologijoje – indikacijos
Radijo bangos kosmetologijoje naudojamos labai plačiai. Populiariausios RF procedūrų indikacijos yra:

  • suglebusi oda, įskaitant veido, šlaunų ar rankų odą,
  • raukšlės, tamsūs ratilai ir patinimai po akimis,
  • celiulitas, esantis ant šlaunų ir sėdmenų.

Procedūros radijo dažniu neatsitiktinai vadinamos „veido patempimu be skalpelio“. Priklausomai nuo individualių poreikių, procedūrų poveikis trunka iki kelių mėnesių.

Radijo bangos veidui – kokį poveikį galiu gauti?
Radijo bangos ypač dažnai naudojamos veido procedūroms. Jos puikiai susidoroja su pajuodusiais paakiais ir patinimais po akimis. Radijo dažnis rekomenduojamas žmonėms, norintiems atsikratyti smulkių raukšlių aplink akis ir suglebusių skruostų ar dvigubo smakro. Radijo bangos formuoja veido ovalą ir suteikia atjaunėjusios odos išvaizdą.

RF procedūros – kaip tai veikia odą?
Radijo bangos, prasiskverbiančios į odą, skatina odos audinių atsinaujinimą. Tai yra vietinio temperatūros padidėjimo rezultatas. Terminis stimuliavimas sukelia kolageno skaidulų susitraukimą, taip pat stipriai veikia fibroblastus, t. Y. Ląsteles, kurios gamina, be kita ko, kolageną. Radijo bangos plečia kraujagysles ir padeda atsikratyti toksinų iš organizmo.

Kaip dar RF procedūros veikia odą? Radijo bangos prisideda prie kūno riebalų mažinimo, todėl radijo dažnis yra rekomenduojamas žmonėms, norintiems formuoti savo kūną. Radijo bangų energija, paversta į šilumą, teigiamai veikia odos būklę – ji yra prisotinama deguonimi ir geriau absorbuoja maistines medžiagas, esančias kosmetikos preparatuose.

Radijo bangos – procedūros
Kaip atliekamos procedūros radijo bangomis?

  • prieš procedūrą oda valoma,
  • ultragarso gelis tepamas ant nuvalytos odos,
  • masažas atliekamas prietaiso galvute,
  • po procedūros oda nuvaloma ir tepamas kremas.

Radijo dažnio procedūra trunka nuo 30 iki 60 minučių, priklausomai nuo kūno dalies. Norint pasiekti optimalių rezultatų, geriausia atlikti keletą procedūrų – rekomenduojama nuo 4 iki 10 procedūrų, kurios bus kartojamos kas 2 savaites. Be to, norint išlaikyti jau pasiektus efektus, kartą per metus turėtų būti naudojamos radijo bangos.

Radijo bangos kosmetologijoje – šalutinis poveikis
Radijo dažnis yra neskausminga ir neinvazinė procedūra. Pats radijo bangų masažas yra malonus, tačiau jautrią odą turintys žmonės gali pastebėti patinimą, odos sudirgimą ar stiprią eritemą. Paprastai šie simptomai išnyksta po 24 valandų – žmonės po radijo dažnio procedūrų, gali iš karto grįžti prie savo kasdienės veiklos.

Po procedūros venkite šalto ir karšto vandens. Taip pat turėtumėte pasirūpinti tinkamu odos drėkinimu.

Radijo bangos – radijo dažnio įrenginys
Norint pasinaudoti naudingu radijo bangų poveikiu, jums reikia radijo dažnio įrenginio. Kurį modelį pasirinkti?

Rekomenduojame Giovanni Classic RF įrenginį arba HEBE, kuris turi ne tik radijo dažnio bangas bet taip pat ir integruotą biostimuliuojantį lazerį, kuris ramina odą ir audinius, toje vietoje kur atliekama procedūra. Kitas pasirinkimas būtų „Slimming Roller System O-Shape II“ kosmetologinis kombainas, su kuriuo be radijo dažnio galėsite atlikti daugybę kitų procedūrų.

Radijo dažnis – kontraindikacijos procedūrai

 

Nors radijo bangų masažas yra neinvazinis būdas pagerinti odos būklę, ne visiems tai gali būti naudinga. Kontraindikacijos radijo dažnio procedūrai yra:

  • diagnozuotas vėžys,
  • skydliaukės liga,
  • epilepsija,
  • metaliniai implantai tose vietose, kuriose būtų atliekamos procedūros,
  • širdies stimuliatorius ar klausos aparatas,
  • virusinės ir bakterinės odos ligos.
  • Kitos sąlygos, užkertančios kelią radijo dažniui, yra rožinė, hipertenzija, diabetas ir flebitas. Procedūros datą nėščios ir krūtimi maitinančios moterys turėtų atidėti vėlesniam laikui.

Kūno formavimas yra daugelio moterų, kurios užsirašo į grožio saloną, tikslas. Viena iš procedūrų, leidžiančių suliekninti figūrą, atsikratyti toksinų iš kūno ir efektyviai susidoroti su celiulitu, yra vakuuminis masažas.

Kas yra vakuuminis masažas ir kaip jis veikia?
Vakuuminis masažas (SPM metodas) yra vakuuminis masažas, kuris atliekamas pasirinktoms dalims ar visam kūnui. Procedūrai naudojamas prietaisas, vadinamas dermomasažuokliu ar kinišku taurinimu, bet masažas dermomasažuokliu yra tikslesnis. Procedūros metu prietaisas ar puodeliai sukuria vakuumą (jie siurbia orą). Oda yra įsiurbiama, o tai savo ruožtu daro vakuuminį masažą labai intensyvų.

Vakuuminio masažo populiarumą lemia poveikis, kuris matomas po pirmos procedūros. Masažas yra neinvazinis ir neskausmingas, nors jautresniems žmonėms gali pasireikšti nedidelis diskomfortas.

Vakuuminis veido masažas
Laikui bėgant ant veido atsiranda raukšlių ir skruostų praranda stangrumą. Vakuuminis veido masažas koreguoja veido ovalą. Procedūros taip pat teigiamai veikia kraujotakos ir limfinę sistemas, todėl oda yra geriau aprūpinta deguonimi ir maitinama.

Vakuuminis krūtinės masažas
Viena iš dažniausiai vakuuminiu masažu masažuojamų vietų yra biustas. Procedūros pakelia ir sutvirtina biustą, todėl jis atrodo pilnesnis. Vakuuminis masažas ypač rekomenduojamas moterims pasibaigus laktacijos laikotarpiui.

Vakuuminis celiulito masažas
Celiulitas yra problema, kuria skundžiasi daugelis moterų. Vakuuminis masažas puikiai pašalina ir lipidus, ir laisvąjį celiulitą.  Ant kūno naudojami prietaiso antgaliai arba kiniškos taurelės, suskaido po oda susikaupusias riebalų sankaupas. Norint gauti geriausius rezultatus, prieš procedūrą rekomenduojama gerti daug vandens – tai pagerins organizme likusių toksinų išsiskyrimą.Norint pasiekti dar geresnių rezultatų, vakuuminį masažą taip pat galima derinti su kitomis priemonėmis. Populiariausia procedūrą yra ultragarsas.

Vakuuminis celiulito masažas – kaip dažnai turėtumėte tai daryti?
Kova su celiulitu nėra nei lengva, nei greita. Nors vakuuminis masažas labai gerai skaido sankaupas, reguliarumas yra būtinas. Po vieno vakuuminio masažo „apelsino žievelės“ pašalinti neįmanoma – reikia visos serijos procedūrų. Kaip dažnai atliekamas vakuuminis masažas, norint atsikratyti celiulito? Pasak specialistų, dažniausiai reikalinga 10-15 procedūrų serija. Tada, norint išlaikyti jau gautus rezultatus, reikia atlikti palaikomąsias vakuuminio masažo procedūras. Tuo pačiu metu neturėtumėte to daryti per dažnai – dėl sveikatos masažas neturėtų būti atliekamas kiekvieną dieną.

Vakuuminis masažas – efektai
Pastaraisiais metais vakuuminis masažas buvo labai populiarus dėl reguliaraus procedūrų poveikio. Masažas efektyviai sprendžia susikaupusių riebalų problemą ir lieknina, o tai savo ruožtu yra vertinga procedūra metantiems svorį. Kitas vakuuminio masažo poveikis yra odos būklės pagerėjimas – ji tampa įtempta ir stangri. Daugelis žmonių vakuuminį masažą renkasi dėl kraujo ir limfos apytakos pagerėjimo. Cirkuliacijos stimuliavimas leidžia atsikratyti toksinų iš organizmo, o tai savo ruožtu teigiamai veikia deguonies kiekį odoje.

Profesionalus vakuuminio masažo prietaisas
Atidarant grožio saloną ar perkant naują įrangą, verta įsitikinti, kad jis yra daugiafunkcinis ir leidžia atlikti vakuuminį masažą. Mūsų parduotuvėje rasite  daugiafunkcinius įrenginius, kurių dėka klientams galėsite pasiūlyti visą eilę procedūrų. Profesionalams skirti įrenginiai yra šie:

  • „Azzuro 15in1 Sonia” kombainas – prietaisas leidžia atlikti aromaterapiją, galvaniką, kūno mikrodermabraziją ar ultragarsinį pilingą
  • Kombainas Redline 14in1 – prietaisas su kuriuo turėsite galimybę atlikti 27 procedūras, įskaitant limfodrenažą arba medžiagų įvedimą ultragarsu.

Vakuuminis masažas – apžvalgos
Tiek grožio salonų svetainėse, tiek forumuose galite rasti įvairių nuomonių apie vakuuminį masažą. Žmonės, kuriems teko išbandyti šias procedūras, pabrėžia jų veiksmingumą kovojant su celiulitu, taip pat, kad pagerėjas odos būklė, ji tampa lygesnė ir elastingesnė. Kadangi vakuuminis masažas stimuliuoja kraujotaką, yra daugybė nuomonių, kad jis prideda energijos ir tuo pačiu leidžia atsipalaiduoti – prieš pradedant procedūrą, kosmetologė padengia odą aliejumi arba kitomis tam skirtomis kosmetikos priemonėmis, todėl oda yra gerai drėkinama, o veikliosios medžiagos yra geriau pasisavinamos.

Vakuuminis masažas – kontraindikacijos
Vakuuminis masažas gali būti naudingas ne visiems. Šiai procedūrai, kaip ir bet kuriai kitai procedūrai, yra kontraindikacijų:

  • venų varikozė, sutrikusios kraujagyslės ir flebitas,
  • odos uždegimas, taip pat polinkis į mėlynes
  • išvarža,
  • lipomos, atsirandančios vienoje kūno vietoje (poodiniai gerybiniai riebalinio audinio navikai),
  • navikai,
  • lėtinės ligos, pvz. diabetas.
    Vakuuminio masažo data turėtų būti atidėta menstruacijų ar nėštumo atveju. Žindančios moterys taip pat turėtų atidėti vakuuminį masažą vėlesniam laikui.

Gultas yra vienas iš svarbiausių profesionalaus grožio salono įrangos elementų. Tinkamai parinktas gultas užtikrins komfortą tiek klientams, tiek darbuotojams. Tai tikrai yra ir jūsų salono vizitinė kortelė. Kodėl? Na, aukštos kokybės, moderni įranga ir estetinė įranga liudija apie profesionalumą, sudaro gerą pirmą įspūdį ir įkvepia klientų pasitikėjimą, o tai tiesiogiai padidina susidomėjimą jūsų grožio salonu. Išvada? Gultas yra tam tikros rūšies įranga, kurią reikia pasirinkti tikrai atsargiai. Čia verta ieškoti geriausių sprendimų. Bet kaip galime būti tikri, kad tai geriausias sprendimas? Peržiūrėkite keletą mūsų patarimų, kurie padės išsirinkti sau tinkamą gultą. Mėgaukitės skaitymu!