Rūpintis oda reikia ne tik kasdien tepant maitinamuosius kremus, bet ir reguliariai valant. Tai yra vienas iš būdų kovoti su trūkumais, įskaitant spuogus, randus ir raukšles. Optimalių rezultatų galima pasiekti naudojant grožio salonų siūlomas procedūras. Populiariausios yra ultragarsinis pilingas ir mikrodermabrazija.


Ultragarsinis pilingas ir mikrodermabrazija – du odos valymo būdai
Grožio salonuose atliekamos įvairios procedūros, tačiau populiariausios yra odos valymo procedūros tarp jų ultragarsinis pilingas ir mikrodermabrazija. Nors ir ultragarsinis pilingas, ir mikrodermabrazija stiprina odos elastingumą, sumažina spalvos matomumą ir skatina odą gaminti kolageną, tai yra dvi skirtingos procedūros, skirtos skirtingiems odos tipams. Kurią pasirinkti? Turėtumėte žinoti ultragarsinio pilingo ir mikrodermabrazijos indikacijas bei kontraindikacijas. Taip pat jei žinosite kaip vyksta kiekviena procedūra, galėsite susitarti dėl šios procedūros, kurios dėka pastebėsite patenkinamus rezultatus po pirmojo apsilankymo.


Kas yra ultragarsinis pilingas ir kam jis rekomenduojamas?
Ultragarsinis pilingas yra procedūra, kurioje naudojamas fizinis reiškinys – kavitacija. Slėgio mažinimo įtakoje vyksta transformacija iš skystos fazės į dujų fazę. Kad įvyktų kavitacija, prieš procedūrą oda turi būti gerai sudrėkinta. Judant mentelei per odą, susidaro mikro burbuliukai, kurie sprogsta. Šio reiškinio poveikis yra negyvų odos ląstelių pašalinimas. Procedūra trunka nuo 30 iki 60 minučių. Prieš pradėdamas procedūra, kosmetologas turi paruošti odą. Norint gauti dar geresnį efektą, prieš ultragarsinį pilingą gali būti atliktas papildomas pilingas pvz. naudojant enzimus ir odos brinkinimas. Pati procedūra nėra skausminga, bet gali atsirasti odos paraudimas. Ultragarsinis pilingas dažniausiai atliekamas žmonėms, turintiems spuogų (paprastostųjų ir rožinės). Patenkinamų rezultatų pasiekia ir klientai, kurių pagrindinė problema yra riebalų perteklius ar inkštirai.

Kas yra mikrodermabrazijos procedūra ir kiek laiko ji trunka?
Mikrodermabrazija yra tokia pat populiari procedūra grožio salonuose kaip ir ultragarsinis pilingas. Šveitimui naudojamas antgalis, kuriame yra žiedas iš natūralaus ar dirbtinio deimanto. Prieš atlikdama procedūrą kosmetologė įvertina odos būklę, kad sureguliuotų vakuumo stiprumą ir parinktų tinkamą antgalį.

Kiek laiko trunka mikrodermabrazija? Maždaug 30 minučių, tai yra mažiau nei ultragarsinis pilingas. Taip yra dėl to, kad kosmetologė neprivalo specialiai paruošti odos – užtenka ją nuvalyti ir nuriebalinti.

Ultragarsinis pilingas ar mikrodermabrazija – panašumai
Ultragarsinis pilingas ir mikrodermabrazija yra odos valymo procedūros. Kiekviena procedūra teigiamai veikia odą – pašalinamos negyvos ląstelės, oda išlyginama ir stimuliuojami odos atstatymo procesai, o po procedūros naudojamos maistinės medžiagos bus geriau įsisavinamos. Ultragarsinis pilingas ir mikrodermabrazija yra veiksmingi kovojant su odos trūkumais, įskaitant senėjimo procesus. Jie taip pat puikiai tinka odai gaivinti po vasaros sezono. Svarbu tai, kad kiekviena iš šių procedūrų turėtų būti atliekama nuo rugsėjo iki balandžio, nes saulės spinduliai gali padidinti pigmentacijos riziką. Norint pasiekti ilgalaikį efektą, būtina sistemingai kartoti ir ultragarsinį pilingą, ir mikrodermabraziją.

Vienas prietaisas gali būti naudojamas ultragarsiniam pilignui, ir mikrodermabrazijai atlikti. Kosmetologai ir žmonės, norintys savarankiškai atlikti profesionalias procedūras namuose, dažniausiai perka vadinamuosius kosmetikos kombainus, t. Y. Prietaisus, kurie leidžia atlikti įvairias procedūras. Jei ieškote profesionalios įrangos savo grožio salonui, mes rekomeduojame jums rinktis Hebe kosmetologinį kombainą su 5 arba 7 colių ekranu, S arba H tipo dizaino arba BN-N90 įrenginius. Naudodamiesi vienu iš aukščiau paminėtų prietaisų, savo klientams pasiūlysite daugybę grožio procedūrų.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *